MEDARBEJDERE

peter@flex-media.dk

Peter Vendelby

Strategic Business Development, CEO
Email: peter@flex-media.dk
Arbejdstelefon: +45 4422 8434
Elisabeth

Elisabeth Pasbjerg

Client Director, COO
Email: elisabeth@flex-media.dk
Arbejdstelefon: +45 4422 8437
Malene

Malene Bruun Olsen

Digital Marketing Manager
Email: malene@flex-media.dk
Arbejdstelefon: +45 4422 8430
Marie

Marie Louise Svendsen

Content & Project Manager
Email: marie@flex-media.dk
Arbejdstelefon: +45 4422 8432
Bettina

Bettina Heede

Art Director
Email: bettina@flex-media.dk
Arbejdstelefon: +45 4422 8435
Thomas

Thomas Jensen

Head of Programming
Email: thomas@flex-media.dk
Arbejdstelefon: +45 4422 8433
Rolands

Rolands Kalpiņš

Server Administrator & Web Developer
Email: rolands@flex-media.dk
Arbejdstelefon: +45 4422 8430
Christopher

Christopher Berthelsen

Studentermedhjælper
Email: christopher@flex-media.dk
Arbejdstelefon: +45 4422 8430
Henrik

Henrik Risom Mogensen

Bogholder, Baagøe Schou statsautoriseret Revisionsaktieselskab
Email: hrm@bsrev.dk
Arbejdstelefon: +45 3524 5931
Indars

Indars Bruvelis

Project Manager, Riga Department
Email: Indars@flex-media.dk
Arbejdstelefon: +45 4422 8430
Didzis

Didzis Kuzmans

Front End Programmer, Riga Department
Email: didzis@flex-media.dk
Arbejdstelefon: +45 4422 8430
Andrejs

Andrejs Zavorotnijs

Back End Programmer, Riga Department
Email: andrejs@flex-media.dk
Arbejdstelefon: +45 44228430